KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12407001
nr 1240 7001
Gunnar Svenson
(1892-1977), Sverige
Oljemålning, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 60x76 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 11 mars 2019
kl 19:17:53
8/3 17:26:34
Gunnar Svenson
Läs mer om Gunnar Svenson